Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 9-10.10

Za nami kolejny weekend pełen meczów oraz turniejów. O tym, jak sobie radziły nasze zespoły i co na ten temat sądzą trenerzy prowadzący możecie przeczytać poniżej:

U-14 – VII OLT gr. I

Bumerang Wrocław 4:3 KS Brochów

„Tym razem podejmowaliśmy zespół z Brochowa. Mecz, który po raz kolejny miał dwa oblicza. Pierwsza połowa z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidna gra w naszym wykonaniu, odważne i przemyślane decyzje, które skutkowały wieloma groźnymi atakami na bramkę przeciwnika. Druga połowa to walka o przetrwanie, która miała mało wspólnego z graniem w piłkę nożną. Koniec końców to jednak nam udaje się wyjść z tego pojedynku zwycięsko i po golu w ostatniej akcji spotkania dopisujemy 3 punkty w ligowej tabeli. Przed nami mnóstwo pracy, ale z tygodnia na tydzień małymi krokami idziemy do przodu. ” – Trener Krystian Kaczmarczyk

Skład:

Pniewski F.

Glądała

Łojek (C)

Pawlic

Złotorowicz

Bander

Skorupski

Schiffler

Frosztęga

Laszczkowski

Kaczor

Pniewski J.

Wrześniak

Palacz

U-12 – VII OLM gr. I

Bumerang Wrocław 1:2 Piast Żerniki II

„W dzisiejszym spotkaniu Nasza drużyna naprawdę dobrze operowała piłką, cierpliwie budując każdą akcję, długo utrzymując się przy piłce. Brakowało niestety dobrych decyzji w okolicach pola karnego rywali i co za tym idzie brakowało też bramek.
Rywale postawili wysoko poprzeczkę, broniąc się całą drużyną na własnej połowie i od czasu do czasu wychodząc z kontrą. Niestety tak zdobyli 2 bramki, a Nam udało się odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Dobre podanie od Michała Tchórzewskiego na bramkę zamienił Olek Schiffler. Konsekwentnie, powoli, małymi krokami jesteśmy coraz lepsi i nie zważając na wyniki ciężko pracujemy nadal…przy okazji wyciągając wnioski!” – Trener Dominik Mordal

Skład:

Sroka
Juszczak
Głowiński
Wiśniewski (2012)
Tchórzewski
Bartnicki (2012)
Kamiński
Schiffler
Tracichleb

Siwek
Żodź
Bułkowski (2012)
Hetmańczyk

Zdjęcia z meczu dzięki uprzejmości Pana Michała Magnowskiego:

https://photos.google.com/share/AF1QipP8gpjMjTpvLSp9WF1Xbyd9WswQ0LRh7fQxaNNJGkFQ6Pjc5VG3b5g-V4Y6cD_tKA?key=NHc3RDh1S3FwMXdMT3Y2RFFrY042MWswc3dEeUt3

 

U-10 – Turniej Copalnia Talentów

„Grupa wiodąca U-10 wzięła udział w Turnieju Kopalnia Talentów dla rocznika 2011. 9 spotkań z mocnymi, starszymi o rok zawodnikami okazały się dużym wyzwaniem dla moich chłopców. W kilku spotkaniach udało nam się zdominować przeciwnika, jednak brakowało skuteczniejszej gry w ataku. Duże problemy mieliśmy w fazie przejścia z ataku do obrony. Na pewno jest to element, który wymaga poprawy.

Gra z rok starszymi drużynami takimi jak Wisła Kraków czy Zagłębie Sosnowiec będzie kolejnym cennym doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.” – Trener Rafał Daraszkiewicz

 

 

U- 9 – Tauron Junior Cup + Turniej w Świdnicy + Sparing Ślęza Wrocław

„Dużo minut w ten weekend rozegrali chłopcy kategorii U-9.
W sobotę wywalczyliśmy awans do finału turnieju Tauron Junior Cup w Krakowie.” – Trener Leszek Gwit

„W sobotę rozegraliśmy sparing z dziewczynkami ze Ślęzy. 2 godziny grania – na początek 1 godzina 3v3 na 4 bramki, a następnie przez kolejną godzinę w pełnym wymiarze formuła 4+1.” – Trener Krystian Lebiedziński

 

U-8 – Sparing FCWA

„Rozegraliśmy sparing z drużyną FC Wrocław Academy w formule 4×20 minut.
Rano przywitał nas pierwszy przymrozek, ale mimo trudniejszych warunków udało nam się rozegrać ciekawe i dobre w naszym wykonaniu mecze. Skupiliśmy się dziś na grze 1×1 w ataku oraz wykorzystywaniu sytuacji w przewadze. Uważam, że w większości realizowaliśmy to na dobrym poziomie. Dobrze wyglądało dziś też szukanie przestrzeni do przyjęcia piłki z czego jestem zadowolony, bo skupialiśmy się na tym elemencie w ostatnim czasie.” – Trener Paweł Bech

 

U-7 – Turniej Ekstraliga talentów w Chełmku

„Dzisiejszego dnia mieliśmy okazję wystąpić w turnieju „Ekstraliga Talentów” organizowanym w Chełmku. Warto było przyjechać i zmierzyć się z drużynami na tak wysokim poziomie, bardzo cieszy fakt, że nasza drużyna w każdym meczu grała jak równy z równym. Wiele odważnych decyzji, udanych pojedynków 1v1, oraz strzelonych bramek. Chłopcy pamiętali o zadaniach, poziom skupienia był na odpowiednim poziomie u większości zawodników. Cieszę się z tego w jakim kierunku to wszystko zmierza. Na koniec otrzymaliśmy wyróżnienie, znajdując się w gronie 3 drużyn które zaprezentowały najbardziej ofensywną grę – razem z nami Ruch Chorzów oraz Zaborze Zabrze ” – Trener Daniel Kowalik

 

Grupy lokalizacyjne:

W sobotę oraz niedzielę nasze zespoły z lokalizacji krzyki, karłowice, wałbrzyska rywalizowały podczas turniejów w kategorii orlik oraz żak organizowanych przez DZPN.