ZAPISZ DZIECKO DO AP BUMERANG

DOŁĄCZ DO NAS  – Trenujemy dzieci od trzeciego roku życia.

POBIERZ ULOTKĘ Ulotka_naborowa_dla_rodzica

1. Wybierz odpowiednią lokalizację oraz rocznik dziecka.
2. Skontaktuj się z trenerem prowadzącym:

WROCŁAW (CENTRALA)
KRZYKI Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 krystian.kaczmarczyk@pbumerang.pl Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl
KARŁOWICE/SOŁTYSOWICE Krystian Lebiedziński T: 798 666 505 krystian.lebiedzinski@apbumerang.pl Paweł Bech T: 607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl
KOZANÓW – Ignuta Oskar Śliwiński – oskar.sliwinski@apbumerang.pl T: 600 009 627 Damian Kubiak T:669 312 865 damian.kubiak@apbumerang.pl
GRABISZYN FABRYCZNA SP 82 – Blacharska  T:507 425 710
KLECINA WAŁBRZYSKA Daniel Kowalik T:693392670 daniel.kowalik@apbumerang.pl Krystian Lebiedziński T: 798 666 505 krystian.lebiedzinski@apbumerang.pl
TRAMPKARZ U-14 Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 krystian.kaczmarczyk@apbumerang.pl 
MŁODZIK U-12  Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl  Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 krystian.kaczmarczyk@apbumerang.pl 
Wiodąca 2012 U-10 Rafał Daraszkiewicz T:730 061 867 rafal.daraszkiewicz@apbumerang.pl
Wiodąca 2013 U-9 Leszek Gwit T:660 761 610 leszek.gwit@apbumerang.pl
Wiodąca 2014 U-8 Paweł Bech T:607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl
Wiodąca 2015 U-7 Daniel Kowalik T:693392670 daniel.kowalik@apbumerang.pl
Wiodąca 2016 U-6 Oskar Śliwiński oskar.sliwinski@apbumerang.pl T: 600 009 627
TRENINGI BRAMKARSKIE Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl

ODDZIAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO – ZABRZE, RUDA ŚLĄSKA, CHORZÓW
Artur Skupin T:  509 215 853 artur.skupin@apbumerang.pl
Piotr Żukowski  T: 506 974 825 piotr.zukowski@apbumerang.pl
Paweł Gurok T: 507 079 715 pawel.gurok@apbumerang.pl

ODDZIAŁ SOBÓTKA
Ariel Miklas T: 796 002 592 ariel.miklas@apbumerang.pl

3. Przyjedź z dzieckiem na próbny trening.
Dziecko powinno mieć wygodny sportowy strój, wodę do picia, buty zmienne (sportowe zakrywające palce i pięty, starsi szutry lub korki. Na salę buty typu halówki, adidasy).
4. Po treningu porozmawiaj z trenem, zostaw do siebie numer telefonu.
5. Z zakładki DLA RODZICA pobierz i wypełnij DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ – odpowiednią do lokalizacji.
6. Przekaż wypełnione dokumenty trenerowi na kolejnym treningu.
7. Do 7 dnia każdego miesiąca opłacaj składkę członkowską.
GRATULACJE!
Państwa dziecko zostało oficjalnie przyjęte do Akademii Piłkarskiej Bumerang!
Trener przekaże dla Państwa dostęp do platformy ProTrainUp.