Zapisz dziecko do AP BUMERANG

DOŁĄCZ DO NAS  – Trenujemy dzieci od trzeciego roku życia.
1. POBIERZ ULOTKĘ 

Wrocław Ulotka_informacyjna_Wrocław

Ruda Śląska  Ulotka Informacyjna Ruda Śląska

2. Skontaktuj się z trenerem prowadzącym:

AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG WROCŁAW – oddziały grup regularnych

KRZYKI | Borowska 101:
2019-2013 Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl

2012-2010 Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl

SOŁTYSOWICE/KARŁOWICE | Sołtysowicka 68

2019-2014 Krzysztof Miroszka T: 886 137 500 krzysztof.miroszka@apbumerang.pl

2013-2010 Oleg  Marczyszyn T:880 554852 oleg.marczyszyn@apbumerang.pl

KOZANÓW | Ignuta 28

2019-2010 Kacper Korczok T: 724 107 974 kacper.korczok@apbumerang.pl

KLECINA | Wałbrzyska 50
2010-2010 Dominik Faliszewski T: 726 901 607dominik.faliszewski@apbumerang.pl

AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG WROCŁAW – grupy zaawansowane

AKADEMIA PIŁKARSKA RUDA ŚLĄSKA

Reprezentacja 2013,  Grupa regularna 2017/2018, Grupa naborowa 2019
Artur Skupin – trener, koordynator T: 509 215 853 artur.skupin@apbumerang.pl

Reprezentacja 2014 
Paweł Gurok trener T: 507 079 715 pawel.gurok@apbumerang.pl

Reprezentacja  2012, Reprezentacja 2016 
Mateusz Słodki trener T: 509 707 317 mateusz.slodki@apbumerang.pl

Reprezentacja 2015, Grupa regularna 2015/2014
Karol Nowakowski trener T:508254040 karol.nowakowski@apbumerang.pl

 

 


3. Przyprowadź dziecko na próbny trening.
Dziecko powinno mieć wygodny sportowy strój, wodę do picia, buty zmienne (sportowe zakrywające palce i pięty, starsi szutry lub korki. Na salę buty typu halówki, adidasy).
4. Po treningu porozmawiaj z trenem, zostaw do siebie numer telefonu.
5. Poproś trenera o regulamin i deklarację członkowską.
6. Przekaż wypełnione dokumenty trenerowi na kolejnym treningu.
7. Do 7 dnia każdego miesiąca opłacaj składkę członkowską wg stawki w danej grupie.

POPROŚ TRENERA O DOSTĘP DO platformy ProTrainUp

Instrukcja logowania: PROTRAINUP- PRZEWODNIK DLA RODZICA

GRATULACJE!
Twoje dziecko zostało przyjęte do Akademii Piłkarskiej Bumerang i jest już naszym ADEPTEM