Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 02-03.10

Zapraszamy Was do co weekendowego podsumowania poczynań naszych zespołów. O tym, jak sobie radzili i co do powiedzenia mieli Trenerzy przeczytacie poniżej:

U-14

Ślęza III Wrocław 6:2 Bumerang Wrocław

„Dzisiaj naszym przeciwnikiem był zespół Ślęzy Wrocław – dziewczyny. Mecz, który w naszym wykonaniu miał dwa diametralnie inne oblicza. W pierwszej połowie cierpliwie budowaliśmy grę, staraliśmy się tworzyć przemyślane akcje pod bramką przeciwnika, organizować grę w defensywie, po czym w drugiej połowie całkowicie przestaliśmy realizować założenia. W konsekwencji kosztowało nas to utratę 4 goli. Kolejny mecz, który pokazuje, jak dużo pracy jeszcze przed nami.” – Trener Krystian Kaczmarczyk

Pniewski F.

Złotorowicz

Łojek (C)

Pawlic

Wysocki

Wrześniak

Skorupski

Bander

Schiffler

Kaczor

Laszczkowski

Frosztęga

Glądała

Pniewski J.

 

U-12

Polonia Wrocław 0:2 Bumerang Wrocław

„Nasi zawodnicy byli dziś w bardzo dobrej dyspozycji. Świetnie operowali piłką,długo i cierpliwie budowali akcje ofensywne czego efektem były dwie bramki. Pierwszą po asyście Filipa Tracichleba strzelił Bartek Kamiński, a drugą asystę Marcela Kaczora na bramkę zamienił Olek Schiffler. Fantastyczna postawa całej drużyny w całym spotkaniu zaowocowała pierwszą wygraną i zdobyciem 3 punktów. Na koniec nasi zawodnicy mogli głośno cieszyć się z pieszego ligowego zwycięstwa. Trzeba pamiętać,że nasza drużyna jest 2 lata młodsza od reszty drużyn” – Trener Dominik Mordal.

Sroka
Juszczak (C)
Głowiński
Barczak
Kaczor
Bartnicki (2012)
Kamiński
Schiffler
Tchórzewski
Grobelny
Musialski
Żodź
Tracichleb

 

U-10 – Turniej „Kraków Cup”

„Grupa wiodąca 2012 wzięła udział w turnieju Kraków Cup. 2 dni rywalizacji, 210 cennych minut spędzonych na boisku. Kończymy z bilansem 7 zwycięstw 1 remisu i 1 porażki. Jednak wyniki nie odzwierciedlają naszej gry na tym turnieju. Z pewnością mogliśmy zagrać o wiele lepiej pod względem działań grupowych. Mimo wszystko jest to dla nas kolejne cenne doświadczenie, które wzmocni tą grupę. Wielkie brawa dla należą się dla Mikołaja Marszałkowskiego, który rozegrał fenomenalne zawody, a także rodzicom, którzy wspierali drużynę podczas każdego spotkania. Przed nami nadal wiele pracy. Do zobaczenia na treningu drużyno!” – Trener Rafał Daraszkiewicz

 

U-8 – Turniej w Łanach

„Nasza drużyna zagrała dobre mecze. Każdy dał z siebie 100%, co mnie bardzo cieszy. Udało nam się też w dużym stopniu realizować to, co założyliśmy sobie przed turniejem. Cieszę się, że widać po każdym tygodniu progres w naszych działaniach.” – Trener Paweł Bech