TRENINGI – sezon 2020/2021

WROCŁAW/ SOBÓTKA/ WOJ. ŚLĄSKIE

Treningi rozpoczynają się od 19.04.2021 

HARMONOGRAM GRUP REGULARNYCH WIOSNA _WROCŁAW
HARMONOGRAM GRUPY WIODĄCE 2015-2011 , MŁODZIK WIOSNA_WROCŁAW
HARMONOGRAM SOBÓTKA WIOSNA

 

woj śląskie – w przygotowaniu


TRENERZY AKADEMII PIŁKARSKIEJ BUMERANG

WROCŁAW CENTRALA 
MŁODZIK
Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 krystian.kaczmarczyk@apbumerang.pl
Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl
REPREZENTACJA 2011
Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl
REPREZENTACJA 2012
Rafał Daraszkiewicz T:730 061 867 rafal.daraszkiewicz@apbumerang.pl
REPREZENTACJA 2013
Leszek Gwit T:660 761 610 leszek.gwit@apbumerang.pl
REPREZENTACJA 2014
Paweł Bech T:607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl
PSIE POLE
Daniel Kowalik T:693392670 daniel.kowalik@apbumerang.pl
KRZYKI
Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 krystian.kaczmarczyk@apbumerang.pl
Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl
KARŁOWICE/SOŁTYSOWICE
Krystian Lebiedziński T: 798 666 505 krystian.lebiedzinski@apbumerang.pl
Paweł Bech T: 607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl
KOZANÓW- Ignuta
Oskar Śliwiński T 600 009 627 oskar.sliwinski@apbumerang.pl
Damian Kubiak T:669 312 865 damian.kubiak@apbumerang.pl
FABRYCZNA SP 82 – Blacharska
Wojciech Falenta T: 881 500 777 wojciech.falenta@apbumerang.pl
TRENINGI BRAMKARSKIE
Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl


ODDZIAŁ SOBÓTKA Ariel Miklas T: 796 002 592 ariel.miklas@apbumerang.pl

ODDZIAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO - ZABRZE, RUDA ŚLĄSKA, CHORZÓW
Artur Skupin T:  509 215 853 artur.skupin@apbumerang.pl
Piotr Żukowski  T: 506 974 825 piotr.zukowski@apbumerang.pl
Paweł Gurok T: 507 079 715 pawel.gurok@apbumerang.pl

 

Przyprowadź dziecko na bezpłatny pakiet treningów!

Każdy może spróbować!

Każdy ma szanse dostać się do reprezentacji!