TRENINGI – sezon 2021/2022

WROCŁAW/ SOBÓTKA/ WOJ. ŚLĄSKIE

Harmonogram obowiązuje od 01.09.2021

W przypadku zainteresowania zapisaniem dziecka prosimy o kontakt: biuro@apbumerang.pl lub bezpośrednio z trenerami. Koordynator Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212  koordynator@apbumerang.pl
                                                   WROCŁAW 
TRAMPKARZ
Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 koordynator@apbumerang.pl
Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl

MŁODZIK 
Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl

GRUPY WIODĄCE

U-10
Rafał Daraszkiewicz T:730 061 867 rafal.daraszkiewicz@apbumerang.pl

U-9
Leszek Gwit T:660 761 610 leszek.gwit@apbumerang.pl

U-8
Paweł Bech T:607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl

U-7
Daniel Kowalik T:693392670 daniel.kowalik@apbumerang.pl

U-6
Oskar Śliwiński T 600 009 627 oskar.sliwinski@apbumerang.pl

GRUPY LOKALNE:

KRZYKI
Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 koordynator@apbumerang.pl
Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl

KARŁOWICE/SOŁTYSOWICE
Krystian Lebiedziński T: 798 666 505 krystian.lebiedzinski@apbumerang.pl
Paweł Bech T: 607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl

KOZANÓW- Ignuta
Oskar Śliwiński T 600 009 627 oskar.sliwinski@apbumerang.pl
Damian Kubiak T:669 312 865 damian.kubiak@apbumerang.pl

KLECINA - Wałbrzyska
Daniel Kowalik T:693392670 daniel.kowalik@apbumerang.pl
Krystian Lebiedziński T: 798 666 505 krystian.lebiedzinski@apbumerang.pl

FABRYCZNA SP 82 - Blacharska
T: 507 425 710

TRENINGI BRAMKARSKIE
Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl


ODDZIAŁ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 

Artur Skupin T:  509 215 853 artur.skupin@apbumerang.pl

Piotr Żukowski  T: 506 974 825 piotr.zukowski@apbumerang.pl

Paweł Gurok T: 507 079 715 pawel.gurok@apbumerang.pl


ODDZIAŁ SOBÓTKA 

Adam Moczurad T: 881 962 388 adam.moczurad@apbumerang.pl

Ariel Miklas T: 796 002 592 ariel.miklas@apbumerang.pl

 


Przyprowadź dziecko na bezpłatny pakiet treningów!
Każdy może spróbować!
Każdy ma szanse dostać się do reprezentacji!