Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 25-26.09

Jak, co weekend nasze zespoły brały udział w turniejach oraz sparingach. O tym, jak sobie radzili i co do powiedzenia mieli trenerzy możemy przeczytać poniżej.

 

U-10 – Turniej „Ekstraliga talentów” w Chełmku.

„Bardzo ofensywna i efektowna gra skutkowała dziś zdobyciem wielu bramek. Były momenty kiedy brakowało trochę chłodnej głowy i co za tym idzie skuteczności, ale generalnie naprawdę jestem z chłopców zadowolony! W tym turnieju nie było klasyfikacji końcowej, natomiast na koniec otrzymaliśmy piękny puchar-wyróżnienie dla drużyny z najlepszym bilansem bramkowym. Wyróżnienie indywidualne w naszym zespole otrzymał Jakub Bułkowski (Najlepszy zawodnik turnieju).” – Trener Dominik Mordal (W zastępstwie za trenera Rafała).

 

U-9 – Gra sparingowa

Zespół Trenera Leszka Gwita rozegrał sparing ze Ślęzą Wrocław.

U-8 – Gra sparingowa

Drużyna Trenera Pawła Becha rozegrała sparing ze Śląskiem Wrocław.

„Dziś naszych zawodników czekało wymagające 120 minut gry. Jestem zadowolony z postawy drużyny i tego jak graliśmy. Udało się w nasze poczynania wpleść elementy, które doskonalimy w ostatnich tygodniach na treningach. Cała drużyna zasłużyła na duże brawa.”

 

 

U-7 – Turniej „Copalnia Talentów” w Krakowie

„W sobotę zespół U-7 wziął udział w turnieju Copalnia Talentów w Krakowie. Mogliśmy zmierzyć się z silnymi, miejscowymi zespołami jak Hutnik Kraków czy Pogoń Kraków. Chłopcy spędzili na boisku 130 minut. Turniej był dla nas pod pewnym względem wymagający, momentami brakowało nam skuteczności, pewności siebie, odważnych decyzji. Skupiliśmy się głównie na wykorzystywaniu szerokości boiska w ataku oraz otwarcia gry. Chłopcy przyswajają nowe zadania które otrzymują na boisku, coraz lepiej wyglądają efekty naszej pracy.” – Trener Daniel Kowalik

 

U-6 – Gra sparingowa

„Chłopcy zagrali świetne, wyrównane spotkanie z Parasolem Wrocław. Tym razem w formule 4×4. Było dużo pojedynków 1×1, mnóstwo goli i przede wszystkim dobrej zabawy.” – Trener Oskar Śliwiński

Grupy lokalizacyjne

Zawodnicy z lokalizacji Krzyki oraz Wałbrzyska wzięli udział w turnieju DZPN.