Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 21-22.01

Podsumowanie weekendu w wykonaniu naszych drużyn, odwiedziliśmy m.in. Strzegom, Legnicę, Jelcz Laskowice oraz zagraliśmy gry kontrolne na miejscu :

 

U-7

 

„Tego dnia mieliśmy wziąć udział w rozgrywkach organizowanych przez ProTurnieje, niestety skrajnie niepoważne podejście organizatora spowodowało, że Orzeł Jelcz-Laskowice, sam zajął się organizacją turnieju. Podzieliliśmy się na dwie drużyny, rozegraliśmy blisko 100 minut. Grupa wiodąca poradziła sobie ze wszystkimi rywalami, dominując przez cały turniej, każdego rywala. Grupa testowana z kolei składała się z chłopców, dla których to był pierwszy turniej i mimo to pokazali się z bardzo dobrej strony. Wygrywali pojedynki 1×1, tworzyli ciekawe akcje i strzelali bramki, co najważniejsze. Jestem dumny ze wszystkich chłopców, którzy stawili się tego dnia na turnieju” Trener Oskar Śliwiński

 

U-8

 

„Zespół U-8 wziął udział w mocno obsadzonym turnieju w Strzegomiu na zaproszenie Zagłębia Lubin. Wysoki poziom sportowy dla którego na pewno było warto przyjechać – tego dnia graliśmy z Chrobrym Głogów, Górnikiem Wałbrzych, Lechią Dzierżoniów oraz Akademią Śląska Wrocław. Nasza dyspozycja tego dnia była nie równa, pierwsze spotkanie wyglądało dokładnie tak jak chcemy grać/konstruować akcję, w następnych meczach brakowało nam spokoju, było dużo nerwowości nawet przy otwarciu gry – gdzie uważam, że mocno poprawiliśmy ten element. Widać było niedosyt na twarzach chłopców, ale zauważyłem wysoki poziom cech wolicjonalnych u zawodników szczególnie w grze obronnej. Nawet przy niekorzystnym wyniku robili wszystko, żeby pozostało po nich dobre wrażenie. Cały dzień uważam, że bardzo wartościowy i taki który dał mi dużo do myślenia pod kątem wprowadzenia zmian w całej grupie treningowej” Trener Daniel Kowalik

 

U-9

 

„Po dwóch słabych turniejach w naszym wykonaniu, zespół nareszcie pokazał charakter, walkę na boisku i zagrał tak, jak powinien czyli realizując założenia przedmeczowe i przenosząc pracę na treningach w warunki meczowe. Bardzo cieszy, że w każdym meczu to my byliśmy zespołem prowadzącym grę. Nie baliśmy się jej budować od tyłu, czego nie robiły inne zespoły. Zawodnicy wiedzieli kiedyś wejść w pojedynek 1×1, a kiedy poszukać podania do partnera, dzięki czemu stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji do zdobycia bramki. I tu mały minus dla zawodników za skuteczność i wykończenia akcji – zdecydowanie musimy poprawić ten element. Zdarzają się nam również niewymuszone błędy w prostych sytuacjach i w podejmowaniu nerwowych decyzji. Ten punkt też musimy poprawić… Podsumowując – był to świetny turniej w wykonaniu naszego zespołu” Trener Marcin Synowiec

 

 

U-11

 

„Grupa U-11 w sobotę zagrała sparing z Forza Wrocław (format 9v9). Pomimo trudnych warunkach moi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w pełni realizując założenia meczowe. Kolejnego dnia mieliśmy okazję zagrać z dziewczynkami ze Ślęzy Wrocław. Tego dnia zagraliśmy poniżej naszych możliwości. Mimo wszystko zawodnicy zdobyli kolejne cenne doświadczenie grając w formacie 9v9. Na szczególnie wyróżnienie zasługuje Mikołaj Bajor, który po raz kolejny pokazał wysokie umiejętności piłkarskie.”

 

U-12

2 Gra kontrolna w tym roku, a nasz dzisiejszy rywal to Iskra Pasikurowice. Kadra meczowa: Juszczak, Zieliński (2012), Głowiński, Bułkowski (2012), Szpleter, Sroka, Dąbek (2012), Pałgan, Siwek.

„Dziękuję Wszystkim moim zawodnikom za dzisiejszy sparing.
Ultra trudne warunki do grania plus bardzo ograniczona kadra meczowa, bo tylko 9 zawodników, ale mimo to chłopcy dali radę.
Mnóstwo własnych błędów, z których niestety traciliśmy bramki, ale z drugiej też mnóstwo zaangażowania i kreowania przez nas sytuacji bramkowych tylko nie chciało wpadać tyle ile powinno. Tak czy inaczej bierzemy się do ciężkiej pracy, bo przed wyjazdem na zgrupowanie zimowe czekają nas jeszcze 3 gry kontrolne: Forza Wrocław, Zagłębie Lubin 2, Zagłębie Lubin 1” Trener Dominik Mordal

 

 

U-12 Karłowice

„Zderzenie ze ścianą w sobotę nasza drużyna wspomagana zawodnikami trenera Dominika rozegrała czwórmecz z zespołami GKS Kamień, Pogoń Oleśnica, MPK Wołów i Juventus Academy Wrocław. Na boisku spędzili w sumie 120 mini prezentując się bardzo słabo, poniżej oczekiwań moich, trenera Dominika, jak i rodziców i zespołów przeciwnych. Rozumiem, że możemy być słabsi pod względem techniczno-taktycznym, ale nie może nam brakować zaangażowania i walki, a i tego brakło w sobotę… Było to dla mnie trudne doświadczenie. Mam tylko nadzieję, że zawodnicy przemyśla swoją postawę na boisku i zrozumieją, że bez zostawienia serducho w grze i bez ciężkiej pracy na treningach nie będzie sukcesu w postaci wygranych spotkań” Trener Marcin Synowiec

 

U-8 Krzyki i U-8 Klecina

„W niedzielne przedpołudnie zawodnicy z lokalizacji Klecina rozegrali mecz sparingowy z drużyną Bumeranga z lokalizacji Krzyki. Każdy z zawodników zebrał cenne doświadczenie boiskowe. Gra została zakończona rzutami karnymi” Trener Dominik Faliszewski