Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 14-15.01

W miniony weekend większość naszych drużyn wzięła udział w turniejach oraz grach kontrolnych pokazując się z bardzo dobrej strony ! Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do przeczytania krótkich opisów z tych wydarzeń :

 

U-6

„W sobote 14 stycznia razem z drużyną U-6 pojechaliśmy na turniej do Rawicza. Na turnieju zagraliśmy mecze z drużynami takimi jak: Młoda Rawia Rawicz, Miedź Legnica, Szkółka techniki fundamentalnej, Kotwica Kórnik, AP Dąbcze. Zawodnicy rozegrali świetny turniej zdobywając więcej bramek niż drużyna przeciwna w pięciu spotkaniach. Jedynie w ostatnim meczu zostaliśmy zdominowani przez przeciwnika. Cały turniej pokazał nam również nad czym musimy popracować na przyszłych treningach” Trener Kacper Korczok

 

 

U-7

 

„Zespół U7 licznie stawił się na turnieju Galaktic Futbol Cup co mnie niezwykle cieszy. Dla dwóch chłopców – Adama i Tymona – był to pierwszy turniej. Niestety widać było u większości brak regularnej gry, niektórzy pojawili się na boisku po raz pierwszy od miesiąca. Problem sprawiał nam odbiór piłki, graliśmy wolno i potrzebowaliśmy za dużo czasu na podjęcie decyzji co przekładało się na stracone bramki. Pozostaję optymistą, wiem, że z każdym kolejnym treningiem będziemy grać tak, jak do tego wszystkich przyzwyczailiśmy” Trener Oskar Śliwiński

 

U-8

„Podobnie jak młodzi oraz starsi koledzy udaliśmy się na turniej organizowany pod balonem przy ul. Szyszkowej. Mieliśmy okazję zagrać 9 meczów oraz spędzić na boisku dużą ilość minut co podczas takich wydarzeń jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy. Tego dnia dominowaliśmy w każdym meczu, byliśmy w świetnej dyspozycji począwszy od budowania gry od bramkarza po skuteczność pod bramką przeciwnika. Dokonywaliśmy trafnych decyzji w sytuacjach 2×1 oraz wygrywaliśmy wiele pojedynków 1×1 w ataku i w obronie. Wyróżnionym zawodnikiem przeze mnie tego dnia został Wojtek który wykazał się dużą swobodą w swoich decyzjach boiskowych oraz był przez cały turniej skoncentrowany wyłącznie na tym co dzieje się na boisku. Król Strzelców oraz MVP turnieju trafiło do naszej drużyny co też jest miłym gestem ze strony organizatorów, że chłopcy zostali zauważeni za wysiłek który włożyli tego dnia. Dziękuję za kulturalny doping rodziców oraz za udany weekend w towarzystwie moich mistrzów” Trener Daniel Kowalik

 

U-9

„We wczorajszym dniu wzięliśmy udział w turnieju Galaktik Cup. Patrząc jak zawodnicy pracowali na treningach byłem spokojny o dobry występ naszych zawodników, ale niestety nie wypadł on najlepiej… Jest to kolejny turniej (tydzień wcześniej Bielik Cup) gdzie wyglądamy słabo motorycznie i popełniamy mnóstwo prostych błędów. Brakuje nam mobilności i spokoju przy konstruowaniu akcji. Do tego dochodzi brak walki i słabe zaangażowanie zawodników kiedy gra się nie układa. Dwa dobre mecze na dziesięć to zdecydowanie za mało jak na możliwości i potencjał tej drużyny..” Trener Marcin Synowiec

 

 

U-10

W sobotnie popołudnie zespół Orlika młodszego rozegrał sparing z AP Śląsk Wrocław, Olympic Wrocław oraz Parasolem Wrocław. Tego samego dnia rano zakończył Ligę Zimową. Wszyscy zawodnicy mieli okazje wziąć udział w rozgrywkach ligowych w Kątach Wrocławskich.

 

 

U-11

„W sobotę grupa U-11 zagrała trójmecz z Lech Poznań Football Academy Rawicz oraz Śląskiem Wrocław. Moi zawodnicy w obu spotkaniach zaprezentowali się z fantastycznej strony. W każdej fazie gry wyglądaliśmy świetnie co zaowocowało mnóstwem zdobytych bramek i ogromną radością na koniec. Natomiast w niedzielę zagraliśmy z Pogoń Pieszyce. Pomimo wielu zdobytych bramek nie jestem do końca zadowolony z postawy niektórych zawodników. Mimo wszystko każdy sparing nas czegoś uczy i wierzę, że zawodnicy wyciągnęli kolejne cenne doświadczenie” Trener Rafał Daraszkiewicz

 

U-12

 

„Za Nami pierwsza gra kontrolna w nowym roku. Czy było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu? niestety nie.
Czy stać Nas na więcej? oczywiście, że tak. Mecz kończy się w sumie sprawiedliwym remisem, ale z naszej gry dziś niestety nie możemy być zadowoleni. Brakowało spokoju przy budowaniu gry, mnóstwo niepotrzebnych strat i niska skuteczność w ataku.
Nasz dzisiejszy przeciwnik AP Duda, który pokazał się z dobrej strony i z którym to przed startem ligi spotkamy się raz jeszcze. Dziękuję chłopcom za dzisiejsze granie i w kolejnych grach kontrolnych liczę na lepszą postawę na boisku i generalnie na zdecydowanie więcej”  Trener Dominik Mordal

 

 

U-12 Karłowice

„Pomimo sobotniej porażki 7-8 z APN Talent Trzebnica, jestem naprawdę zadowolony z postawy zawodników i z tego, jak zaprezentowali się na boisku. Widać, że ciężka praca na treningach w tygodniu przynosi efekty. Zawodnicy zdecydowanie lepiej wyglądali pod względem techniczno-taktycznym i motorycznym niż we wcześniejszym spotkaniu co bardzo mnie cieszy i pozwala myśleć pozytywnie o przyszłości tego zespołu” Trener Marcin Synowiec