Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 10-11.09

 

Trenerzy wypowiedzieli się na temat postawy swoich adeptów w miniony weekend. Nasze zespoły miały przyjemność mierzyć się m.in z Miedzią Legnica, Rakowem Częstochowa czy też – Dynamo Kijów! Zachęcamy do przeczytania relacji trenerów ze wszystkich tych spotkań:

 

U-15

Drużyna U15 wybrała się na drugi mecz wyjazdowy, aby zmierzyć się z ekipą UOKP Silesia-Gaj. Mecz był bardzo wyrównany zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie. Obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje. Drużyna Bumeraga wyszła na prowadzenie już w 15 minucie za sprawą Bartka Muszyńskiego. Następnie UOKP Silesia odpowiedziała 2 bramkami. Wynik spotkania na 2-2 ustalił w drugiej połowie Marcel Kaczor. W meczu nie zabrakło zaangażowania, co na pewno cieszy i zachęca do pracy na treningach – Trener Marcin Kozubek

 

 

U-12A
W sobotnie popołudnie zespół bardzo udanie zadebiutował w Wojewódzkiej Lidze Młodzika D1. Nasza liga rozgrywana jest w formie cotygodniowych trójmeczów. Moi zawodnicy rozegrali wczoraj świetne zawody ogrywając obie drużyny – gospodarzy Miedź Legnica oraz Forzę Wrocław.
Świetny debiut moich zawodników i pierwsze ligowe trafienia i punkty.
Ogromne brawa dla całego zespołu za wielki trud i zaangażowanie jakie włożyli w oba mecze plus sposób w jaki prowadzili grę na boisku. Jestem bardzo zadowolony i dumny z ich postawy Trener Dominik Mordal

U-12B
Zespół Młodzika prowazdony przez trenera Mariusza Wójcika zdobywa pierwsze punkty w sezonie, niestety nie w stylu jakiego byśmy sobie życzyli – Zespół Olympica Wrocław nie stawił się w pełnym składzie przez co mecz nie mógł zostać rozegrany i tym samym oddali walkowera.

 

 

U-11

Mają za sobą bardzo intensywny weekend pełen piłkarskich wrażeń.
Moi zawodnicy spędzili na boiskach 6h. W sobotę zagraliśmy multisparing z Ślęza Wrocław, Zenit Międzybórz oraz Vratislawia. Natomiast niedzielny poranek spędziliśmy rywalizując z drużyną FC Wrocław.

Zawodnicy dobrze realizowali założenia mikrocyklu stwarzając mnóstwo sytuacji strzeleckich. Długimi momentami nasza gra wyglądała świetnie, jednak musimy zwrócić większą uwagę na finalizację. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników oraz dla rodziców za kulturalny doping – Trener Rafał Daraszkiewicz

 

U-10
Zespół U-10 udanie zakończył mikrocykl treningowy. W sparingu ze Sportingiem Wrocław wszyscy zawodnicy zaprezentowali umiejętności zdobyte na treningach.
Bardzo dobrze oglądało się zespół, który spokojnie budował, przyspieszał i finalizował akcje. Gra sprawiała sporo radości chłopcom, a rodzice często oklaskiwali widowiskowe akcje swoich dzieci. Będziemy chcieli utrzymać dobrą dyspozycje w kolejnym tygodniu treningowym.Trener Leszek Gwit

 

 

U-9
W sobotni poranek mogliśmy oglądać dobrą piłkę w wykonaniu naszych zawodników. Wiele bramek, dużo gry zespołowej, pojedynków 1×1 oraz pełne zaangażowanie, a co najważniejsze mnóstwo uśmiechu, które towarzyszyły naszym zawodnikom.Wielkie brawa za realizację celów przedmeczowych. Oby tak dalej! – Trener Marcin Synowiec

 

U8

Zespół skończył w niedzielę 3 dniowy turniej w Zakopanem. Chłopcy spędzili na boisku blisko 300 minut gry na wyrównanym poziomie. Doświadczyli potrzebnych w tym wieku nowych sytuacji boiskowych. Jestem bardzo zadowolony z tego jak zaprezentowaliśmy się na tle innych drużyn – m.in Dynama Kijów! Chłopcy pokazali bardzo wysoki poziom zaangażowania na boisku, pamiętając o swoich zadaniach. Każdy mecz wniósł dużo w indywidualny rozwój każdego z nas. To była fantastyczna, samodzielna przygoda. Dziękuję API za świetną organizację rozgrywek, rodzicom za udział w wydarzeniu” – Trener Daniel Kowalik

 

U-7
7 Chłopców z mojej grupy udało się na turniej do Bobrowca na FCBobrowiec Cup. Mieliśmy przyjemność mierzyć się z drużynami m.in Rakowa Częstochowa jak i Radomiaka Radom. Dużo wartościowych meczów przeplatanych meczami, gdzie piłka bezmyślnie latała nam nad głową… Zdecydowanie odczuliśmy 4 godzinnną podróż, jak i fakt, że dla niektórych to był pierwszy mecz po wakacjach ale całość odbieram jako bardzo wartościowy wyjazd po którym będziemy dużo lepsi. Trener Oskar Śliwiński