Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 03-04.09

Podsumowanie pierwszego weekendu września w wykonaniu naszych drużyn, wszystkie zespoły wracają po wakacyjnej przerwie do intensywnych gier. Zapraszamy do zapoznania się z tym co do powiedzenia mają trenerzy :

U-15
„Drużyna U15 wybrała się na pierwszy mecz ligowy do Brzeziej Łąki. Był to powrót dla wielu chłopaków do rytmu meczowego po wakacjach, co brutalnie zweryfikowało boisko. Wynik meczu z kategorii hokejowych. W pierwszych minutach Michał Bander musiał opuścić pole gry, ze względu na atak napastnika, który zasługiwał na kartkę. Drużyna Tęczy wykorzystała dezorganizację AP Bumerang i aż pięciokrotnie musieliśmy wyciągać piłkę z bramki w pierwszej połowie. Zmiana ustawienia oraz większe zaangażowanie drużyny przyjezdnej pozwoliło oddać pierwsze celne strzały na bramkę przeciwnika. Najbliżej gola byli Michał Kaczor oraz Filip Wrześniak. Wynik 8-0 daję nam wiele do myślenia, wyciągamy wnioski i spotykamy się w komplecie na jednostkach treningowych w przyszłym tygodniu” Trener Marcin Kozubek

U-12A
„Dziś bardzo mocny sparing i ostatnie przetarcie przed zbliżającą się wielkimi krokami WLM.
Chłopcy zagrali dobre spotkanie i pomimo wielu błędów i elementów do poprawy jestem z z nich zadowolony.
Z takimi nocnymi rywalami chcemy grać na co dzień, dzięki temu moi zawodnicy będą robić nieustanny progres” Trener Dominik Mordal

U-12B
„Drużna U-12 z lokalizacji Krzyki zaliczyła dziś debiut w Okręgowej Lidze Młodzika. Praktycznie dla wszystkich chłopców była to pierwsza styczność z rozgrywkami ligowymi w formule 9-cio osobowej. Początkowo w poczynaniach zawodników można było dostrzec, że na boisko wyszli odrobinę zestresowani ale wraz z upływającym czasem podejmowali coraz odważniejsze decyzję co zaowocowało zdobyciem 2 bramek w drugiej połowie meczu. Każda minuta spędzona na boisku przez chłopaków pozwala im na zdobywanie bezcennego doświadczenia i jestem przekonany, o tym że w kolejnych meczach będą radzić sobie coraz śmielej w poczynaniach boiskowych” Trener Mariusz Wójcik

U-11

„Moi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony przez większość rozegranego czasu. Pomimo słabszej jednej części jestem zadowolony z postawy wszystkich zawodników. Wystąpiliśmy w składzie : Filip Jarmoliński (BR), Antek Wnętrzak, Dominik Frosztęga, Julek Demianiuk, Wiktor Wiśniewski (C), Kuba Bułkowski, Robert Kołodziej, Kacper Wierzbicki, Marysia Szuba, Filip Wojciechowski” Trener Rafał Daraszkiewicz

U-10
” Zespół U-10 rozegrał trójmecz w Siechnicach. Dokonałem wielu rotacji na pozycjach aby każdy z chłopców mógł poznać lepiej formułę 7v7.
Na plus: łatwość w kreowaniu akcji, gra 1v1. Do poprawy: gra na pozycji bramkarza, finalizacja akcji” Trener Leszek Gwit

U-9
„Drużyna zaprezentowała swój wysoki poziom sportowy, a ciekawe akcje niejednokrotnie nagradzane były gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność. Postawa, zaangażowanie, walka oraz wysokie umiejętności techniczne naszych piłkarzy bardzo cieszą. Gratulacje dla moich zawodników” Trener Marcin Synowiec

U-7 oraz U-6
„Intensywny weekend w wykonaniu Skrzata starszego. W sobotę wyjazd do Leszna, aby zagrać sparing z lokalnym Football Academy, a w niedzielę już u siebie z Parasolem Wrocław. Z kolei nasza najmłodsza grupa wzięła udział w swoim pierwszym turnieju organizowanym przez Talent Trzebnica” Trener Oskar Śliwiński