Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 18-19.12

Ostatnie gry naszych drużyn w tym roku. Poniżej możemy przeczytać jak radziły sobie poszczególne zespoły :

 

U- 9

„Naszym przeciwnikiem było FC Wrocław Academy.
Rozegraliśmy 4 kwarty po 20 minut na dwóch boiskach” – Trener Leszek Gwit
Skład I:
1. Karwicki Filip
2. Łażeński Filip
3. Niedzielski Wojciech
4. Noczyński Miłosz
5. Pietrzak Jakub
6. Suproń Przemysław
Skład II:
1. Janczura Mikołaj
2. Kawałek Piotr
3. Kubala Milan
4. Olbryt Adam
5. Żodź Ignacy

 

U- 10

„Grupa wiodąca U-10 wzięła udział w dwudniowym turnieju Winter Cup. Obie drużyny grały bardzo nierówno prezentując świetną grę a momentami bardzo słabą. Ostatecznie kończymy turniej z ogromnym niedosytem i liczymy, że na kolejnym turnieju wrócimy mocniejsi” – Trener Rafał Daraszkiewicz

 

U- 12

„Chłopcy zdominowali turniej i w każdym meczu byli zdecydowanym faworytem, od fazy grupowej do finału.
W fazie grupowej pokonujemy UKS Miękinia I, AP Brzeg Dolny II i AP Gool Wołów, następnie w półfinale zwyciężyliśmy z pierwszą drużyną Brzegu Dolnego, aby w finale spotkać się ponownie z UKS Miękinia i po zaciętym spotkaniu wygrać 2-1 wygrywając tym samym cały turniej. W całym turnieju wyróżniony został bramkarz Igor Sroka, który wpuścił jedynie 2 bramki. Cała drużyna pokazała swoje umiejętności nie odpuszczając nawet na chwilę za co należą im się słowa uznania. Brawa również dla zespołu UKS Miękinia za postawę fair play, gdy jeden z naszych zawodników nie mógł kontynuować gry i pozostaliśmy bez zmiany, Trener zgodził się zdjąć swojego zawodnika za co jeszcze raz dziękujemy!” – Trener Oskar Śliwiński

 

Lokalizacja – Krzyki 11/12

” Chłopcy w całym turnieju zagrali bardzo ambitnie i stwarzali sobie sytuacje w każdym meczu. Grupę po zaciętym boju zakończyliśmy na 5 miejscu, aby w półfinale zmierzyć się z drużyną AP Brzeg Dolny II. Emocje w tym meczu sięgnęły zenitu i po bezbramkowym remisie o naszym awansie zadecydowały rzuty karne. W meczu o 5 miejsce zagraliśmy z AP Gool Wołów, niestety ulegając po wyrównanym meczu. Po serii 5 meczów finalnie zajmując piąte miejsce w całych rozgrywkach. Chłopcy mogą być z siebie zadowoleni, uważam, że ten turniej był dla nich bardzo fajną przygodą.” – Trener Oskar Śliwiński

Lokalizacja – Krzyki 13/14

„Był to pierwszy turniej większości chłopców, w dodatku w okrojonym składzie przez choroby. Mimo braku doświadczenia w takich wydarzeniach chłopcy mogą wrócić dumni z zebranych doświadczeń i wiedzy jaką przyjęli w trakcie całego turnieju. W każdym meczu walczyli i kreowali świetne akcje zarówno indywidualne jak i zespołowe.” – Trener Oskar Śliwiński