Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 11-12.12

Końcówka roku, ale nasze najmłodsze zespoły nie zwalniają tempa. O tym, jak radziły sobie podczas tego weekendu możecie przeczytać poniżej:

 

U-9 Żółta – Turniej „GWPC” w Częstochowie

 

„Grupa żółta rozegrała turniej halowy w Częstochowie.
Mimo, że na codzień bierzemy udział w treningach na sztucznej nawierzchni, wzięliśmy już drugi raz w tym sezonie udział w turnieju halowym.
Jest to sprawdzian podstawowych umięjętności piłkarskich dla chłopców.
Dobra gra zaowocowała zwycięstwem w całym turnieju.” – Trener Leszek Gwit
Miłosz Noczyński został najlepszym bramkarzem turnieju a Filip Łażeński najlepszym zawodnikiem naszego zespołu.
Pozostali uczestnicy:
1. Dulas Julian
2. Kubala Milan
3. Kunat Bartosz
4. Karwicki Filip
5. Nawrocki Miłosz
6. Niedzielski Wojciech

U-8 – Turniej „Football Park” w Lesznie

„Wzięliśmy udział w turnieju Football Park w Lesznie, którym zakończyliśmy zmagania w rundzie jesiennej. Turniej jak i cała runda była dobra w naszym wykonaniu. Coraz wyraźniej widać w naszych działaniach elementy, które doskonalimy na treningach. Co najważniejsze wykonywane są one z wysoką skutecznością.
Teraz czeka nas krótki odpoczynek od gry i po Nowym Roku wracamy z kolejnymi wyzwaniami.” – Trener Paweł Bech

 

U-7 – Gra Sparingowa

„Chłopcy spędzili na boisku blisko 2 godziny, grając 20 minutowe spotkania z przerwami na rozmowy co możemy poprawić i robić zdecydowanie lepiej. Jestem bardzo zadowolony z tego jak płynnie wychodziły nam wznowienia gry z autu bądź rzutów różnych, chłopcy pamiętali o tym na co zwracamy uwagę od dłuższego czasu. Momentami większe problemy z wprowadzenia gry od bramki, ale uważam, że w tym wieku jest to jeden z najcięższych elementów i na to przyjdzie jeszcze czas, abyśmy czuli się w tym swobodniej. Było to ostatnie wspólne granie w tym roku, rodzicom oraz zadownikom życzę dużo odpoczynku, ale nie od piłki:) ” – Trener Daniel Kowalik

U-6 – Gry Sparingowe

„W ten weekend nasz zespół rozegrał 2 sparingi. W sobotę wzięliśmy udział w Mikołajkowym trójmeczu z Wratislavią i Parasolem Wrocław. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony w każdym meczu. W niedzielę zagraliśmy sparing z Sokołem Marcinkowice 2015/2016, gdzie nasi chłopcy wyglądali fenomenalnie, strzelając mnóstwo goli, wygrywając zdecydowaną większość pojedynków 1×1 i realizując wszystkie założenia z treningów.” – Trener Oskar Śliwiński