Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 27.05-28.05

U-7

„Bardzo intensywny weekend moich zawodników. W sobotę podjęliśmy Talent Trzebnica, gdzie przez półtorej godziny udało się zdobyć mnóstwo bramek, bardzo dobrze otwieraliśmy grę od bramki. Zdecydowanie nasza gra mogła się podobać. W niedzielę, ta sama grupa zagrała sparing (formuła funino – 4×4 na 4 bramki) z AS Kiełczów. W sparingu wziął udział Jakub Naworol, nowy zawodnik naszej grupy i poradził sobie bardzo dobrze. Większość meczu jednak to my byliśmy stroną broniąca, ale wiem, że wiele wynieśliśmy z tego sparingu.
Później, tego samego dnia, druga część grupy, wzięła udział w turnieju DolZPN dla rocznika 2015. Po pierwszym, bardzo ciężkim meczu, na otwarcie oczu, zagraliśmy świetne zawody, rozumieliśmy kiedy powinniśmy oddać piłkę koledze, a kiedy możemy ją prowadzić samodzielnie. Ogromne brawa dla moich chłopaków” Trener Oskar Śliwiński

U-8

„Wzięliśmy udział w swoim pierwszym turnieju Ligi Żaka Elite pod patronatem dolnośląskiego związku piłki nożnej. Zmierzyliśmy się między innymi z Parasolem Wrocław, Chrobrym Głogów, Polonią Stal Świdnica. W każdym meczu wykazaliśmy się dużą koncentracją, dobrą decyzyjnością oraz olbrzymim zaangażowaniem w odbiorze piłki oraz powstrzymaniu” Trener Daniel Kowalik

U-10

„U-10 miało bardzo intensywny weekend. W sobotę rozegraliśmy kolejne mecze w lidze DZPN Elite, a w niedzielę wzięliśmy udział w turnieju Ślęza Trophy” Trener Leszek Gwit

U-11

„Grupa U-11 zagrała kolejny trójmecz DZPN Elite z Lechią Dzierżoniów i Odrą Opole. W każdym spotkaniu pokazaliśmy się z dobrej strony zdobywając mnóstwo bramek” Trener Rafał Daraszkiewicz

U-12 B

„W sobotni poranek drużyna U12B podejmowała na boisku rówieśników ze Sportingu Wrocław.
– Bo bardzo emocjonujący meczu niestety przegraliśmy to spotkanie. W ostatecznym rozrachunku czynnikiem determinującym ostateczny wynik były błędy indywidualne popełniane zarówno w defensywie jak i ofensywie przez moich zawodników. Zabrakło należytej koncentracji, a proste niewymuszone błędy techniczne miały przełożenie na ostateczny rezultat.” Trener Mariusz Wójcik

U-12

„Sportowa niedziela U-12. Dziś rozegraliśmy kolejne dwa mecze w 1 WLM D2, a naszymi rywalami było Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław.
Mecz z Zagłębiem Lubin nie ułożył się zbyt dobrze dla nas ,bo dosyć szybko straciliśmy bramkę na 1-0 i tak skończyła się pierwsza połowa. Druga połowa to niezła gra moich zawodników i konsekwentne dążenie do zdobycia bramki, a nawet dwóch. Po cennym zwycięstwie nad gospodarzami przyszło nam się zmierzyć z akademią Śląska Wrocław. Tu z kolei w drugą stronę, to my w pierwszej połowie mieliśmy więcej z gry i prowadziliśmy 1-0. Niestety po rozpoczęciu drugiej połowy w 30 sekundzie meczu dostajemy bramkę na 1-1 i cała gra się sypie.
W końcowym rozrachunku ze Śląskiem przegrywamy 4-1. A szkoda, bo po pierwszej połowie nic na to nie wskazywało.
Kolejne cenne doświadczenie zebrane na boiskach ligowych i kolejne wnioski do wyciągnięcia… oby szybko.” Trener Dominik Mordal

U-15

„Drużyna U15 pojechała na mecz wyjazdowy do Radwanic. Boisko należało do kategorii „dywany”, zdecydowanie najlepsza płyta w naszej lidze. Już w pierwszych minutach Kolektyw wychodzi na prowadzenie. Następnie w 25 Marcel Kaczor wyrównuje po strzale z dystansu. Na 2-1 strzela Adrian Złotorowicz po rzucie rożnym Michała Bandera. Zaraz na początku drugiej połowie gospodarze mieli szansę wyrównać wynik. Filip Ziental natomiast pewnie broni, potem zagrywa długą piłkę do Filipa Wrześniaka, który „uruchamia” na prawym skrzydle Maksa Bartnickiego. Maks klinicznym strzałem z podcinki z 17m wyprowadza nas na 2 bramkowe prowadzenie. Na 4-1 strzela Marcel Kaczor po akcji Marcela Pawlica. W ostatnich minutach Radwanice strzelają bramkę na 4-3. Wynik do końca się już nie zmienił. Wygrywamy mecz i przywozimy 3 pkt” Trener Marcin Kozubek