Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 15-16.04

Poniżej podsumowanie weekendu w wykonaniu naszych drużyn – zmagania ligowe, turnieje, gry kontrolne po przerwie świątecznej. Zapraszamy do lektury :

 

U-7

„Z rana zagraliśmy sparing z Forzą Wrocław. Brakowało nam przez większość meczu zdecydowania w odbiorze oraz parcia na bramkę rywala. Zamiast zdobywać przestrzeń szukaliśmy podań, otwarcie gry było zdecydowanie do poprawy, niemniej jestem bardzo zadowolony z tego meczu. Pokazało mi to kto w jakim jest miejscu i czego będzie potrzebować na najbliższych treningach. W ostatniej chwili wzięliśmy również udział w Wojskowy Cup, gdzie wystawiliśmy dwie drużyny. Pierwsza drużyna zdominowała wszystkie zespoły aż do meczu z Chrobrym Głogów gdzie stanęliśmy do bardzo wyrównanego pojedynku. Druga grupa stoczyła wiele wyrównanych pojedynków i zdecydowanie dużo wynieśli z dzisiejszych meczów. Na podziękowanie zasługują Milan, Wiktor i Jasiek z U6, Tomek z U8, dzięki którym mogliśmy zgłosić dwie drużyny oraz brawa dla Janka Pawelusa, który zagrał zarówno w sparingu jak i turnieju” Trener Oskar Śliwiński

 

U-8

„W sobotę udaliśmy się do Namysłowa zagrać m.in. z Górnikiem Zabrze, KKS Kalisz, AP Reissa. Nasza gra była tego dnia nie równa, przede wszystkim wolna i niedokładna. Były trzy spotkania z których jestem zadowolony, w pozostałych brakowało mi większych chęci w odbiorze piłki oraz szybkości w decyzyjności/reakcji po stracie. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej, myślimy o tym co czeka nas już w najbliższą niedzielę” Trener Daniel Kowalik

 

U-9

Zespół trenera Kacpra Brózdy wziął udział w kolejnych eliminacjach turnieju Tarczyński Cup. Zespół zebrał kolejne punkty które przybliżają ich do gry na głównej płycie stadionu we Wrocławiu. Tego dnia nasze żaki starsze miały okazję zmierzyć się z takimi zespołami m.in. jak Falubaz Zielona Góra, Ślęza Wrocław, Lechia Dzierżoniów. Zostawiliśmy na boisku dużo zaangażowania i chęci osiągnięcia najlepszych rezultatów, wierzymy, że w kolejnych eliminacjach za tydzień będzie tylko lepiej.

U-10

„U-10 w sobotę wzięło udział we Wrocławskiej Lidze Talentów. Bardzo dużo wykreowanych sytuacji bramkowych pozwoliło prowadzić grę we wszystkich rozegranych meczach. Cały czas musimy pracować nad wykorzystywaniem i wykończeniem akcji. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie był Miłosz Nawrocki. Wykorzystał swoje mocne strony i dzięki niemu koledzy mieli sporo sytuacji strzeleckich.
Zdjęcie dzięki uprzejmości organizatora: FC Wrocław Academy” Trener Leszek Gwit

 

U-11

„Grupa U-11 wzięła udział w międzynarodowym turnieju organizowanym przez Pro Turnieje. Po sobotniej fazie eliminacyjnej zakwalifikowaliśmy się do grupy Gold. Zabrakło skuteczności w kluczowych momentach by awansować do grupy Champion. W niedzielę graliśmy bardzo nierówno, szczególnie szwankował moment otwarcia i budowania w strefie średniej. Ostatecznie wracamy z turnieju względnie zadowoleni z lekkim niedosytem. Była to kolejna wartościowa lekcja dla moich zawodników. Już za tydzień kolejne wyzwanie i okazja do zaprezentowania się z jeszcze lepszej strony” Trener Rafał Daraszkiewicz

 

U-12 B

„W niedzielne przedpołudnie drużyna Młodzika U-12B mierzyła się z rówieśnikami Piasta Żerniki.
– Stracona bramka będąca konsekwencją prostych już w 1 minucie meczu wprowadziła dużą nerwowość w poczynania mojego zespołu i niestety przełożyło się to na przebieg całego spotkania. W dniu dzisiejszym chłopakom brakowało determinacji i dokładności w podejmowanych działaniach co skutkowało dużą ilością niewymuszonych strat piłki. Mam nadzieję, że zawodnicy wyciągną wnioski po tym meczu i ciężką pracą na treningach sukcesywnie będą niwelować deficyty w swojej grze” Trener Mariusz Wójcik

U-15

„AP Bumerang Wrocław 1-2 Parasol IV Wrocław. Mecz od pierwszych minut wyrównany. Strzały na jedną jak i na drugą bramkę. W 11 minucie po strzale zza pola karnego goście wyszli na prowadzenie. Bumerang odpowiedział na początku drugiej połowy po indywidualnej akcji Marcela Kaczora. W ostatniej akcji meczu Parasol strzela decydującą bramkę wywozi komplet punktów” Trener Marcin Kozubek