Bez kategorii

Pdsumowanie weekendu 04-05.02

W weekend nasze drużyny wzięły udział w turnieju w Zabrzu, Grodkowie oraz na miejscu we Wrocławiu. Dodatkowo reszta drużyn rozegrała gry kontrolne, o wszystkim możemy przeczytać poniżej :

 

U-6

„W sobotę 04 lutego razem z drużyną U-6 pojechaliśmy na turniej do Ślęzy. Zagraliśmy 7 meczy, gdzie w większości byliśmy drużyną dominującą spotkanie. Na turnieju zagraliśmy mecz z drużynami takimi jak: Szkółka techniki fundamentalnej, Parasol Wrocław, As Kiełczów, WKS Śląsk Wrocław, Ks Semofor Brochów, Widawa Psary. Zawodnicy rozegrali świetny turniej zdobywając więcej po kilkanaście bramek na mecz. Chociaż grając bez zmienników chłopaki rozegrali turniej, w pełni skoncentrowani i na pełnych obrotach. Cały turniej pokazał nam również nad czym musimy popracować na przyszłych treningach” Trener Kacper Korczok

 

U-7

„Grupa U7 wzięła udział w turnieju Athletic Cup. Jestem zadowolony z gry, głównym celem w tym tygodniu było szybkie zdobywanie przestrzeni prowadzeniem piłki oraz odbiór w jak najkrótszym czasie i głównie do tego zachęcałem chłopców. Najlepszym zawodnikiem drużyny został dziś Bruno Kubala, natomiast cały zespół dał z siebie 100%, grając fantastycznie ze wszystkimi rywalami” Trener Oskar Śliwiński

 

U-8

” W niedzielę z samego rana udaliśmy się do Zabrza rozegrać 9 meczów podczas naszego turnieju Bumerang Cup. Tego dnia prowadziliśmy grę w każdym meczu, będąc zespołem który cały czas utrzymuje się przy piłce. Uważam jednak, że potrafimy grać szybciej i musimy ciągle pracować nad szybkością reakcji oraz decyzyjności. Wiem, że jeśli przyjdzie nam grać z lepszymi zespołami to będzie nam tego brakować. Pomysł na turniej był taki, aby większość chłopców zagrało na pozycjach do których nie są do końca przyzwyczajeni –  widzę na treningach, że zaczynają wykazywać ku temu predyspozycje. Gratulację dla całej drużyny oraz rodziców – tworzymy razem bardzo mocny zespół ” Trener Daniel Kowalik

 

U-9

„Z niedzielnego występu moich podopiecznych jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że zawodnicy potrafią przenieść pracę z treningów na warunki meczowe. Brawo drużyna” Trener Marcin Synowiec

 

U-10

„U-10 wzięło udział w turnieju Następne Pokolenie. Dużo minut na boisku spędzili wszyscy zawodnicy, prezentując się z bardzo dobrej strony. Jestem zadowolony z różnorodnych prób kreacji gry w ofensywie. Zawodnicy zagrali w różnych ustawieniach w obu fazach turnieju.
Najlepszymi zawodnikami zostali: Filip Karwicki oraz Piotr Kawałek” Trener Leszek Gwit

 

U-11

„Grupa U-11 zagrała sparing z Piast Żerniki. Moi zawodnicy przez większość czasu byli dominującą stroną w meczu. Każdy zaprezentował się z fantastycznej strony pokazując wysokie umiejętności piłkarskie. Kadra: Tymek Zieliński (BR), Kuba Bułkowski (C), Julek Demianiuk, Mikołaj Bajor, Szymon Dąbek, Marysia Szuba, Kornel Gruszka, Oscar Mason ” Trener Rafał Daraszkiewicz

 

U-12

„Za Nami ostatnia gra kontrolna przed zbliżającym się wielkimi krokami zgrupowaniem zimowym. Dziś zawitaliśmy do Lubina, by zmierzyć się z tamtejszym gospodarzem drużyną Zagłębia Lubin. W tym sparingu miałem okazję sprawdzić kolejnych 4 zawodników debiutujących w mojej drużynie i szczerze mówiąc bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Świetny występ całego zespołu, dobra i odważna gra w ataku i spora liczba zdobytych bramek świadczy mocno o dużym potencjale naszych zawodników. Jestem bardzo zadowolony z tego w jaki sposób dziś wyglądaliśmy w otwarciu gry i fazie ataku, tworząc i w dużej mierze wykorzystując okazje bramkowe. Dobre podsumowanie całego tygodnia pracy, dotyczącego właśnie fazy ataku. Za tydzień weekend wolne ,a później jedziemy na obóz i czeka nas ciężka praca i aż 6 mocnych gier kontrolnych. Świetna robota chłopcy i duże brawa dla debiutantów !” Trener Dominik Mordal

 

U-12 B

„W niedzielę zespół U-12 Krzyki brał udział w halowym turnieju organizowanym przez GZ LZS Grodków.
Po słabszym wejściu w turniej, moi zawodnicy rozkręcali się z każdym meczem prezentując wiele ciekawych zagrań, a drużyna nabierała pewności siebie z każdą minuta spędzona na parkiecie. Ich poczynania charakteryzowały się determinacja co wielokrotnie decydowało o skuteczności podejmowanych działań. Najlepszym spotkaniem rozegranym przez chłopaków był mecz, który w ostatecznym rozrachunku decydował o 3 miejscu, wygrany 1-0. Turniej oceniam jako bardzo wartościowy dla zawodników 90 minut grania przełożyło się na grę około 50 min spędzonych przez nich na parkiecie. Nadmienić również warto wyróżnienie indywidualne dla Filipa Jarmolińskiego za najlepszego bramkarza tego turnieju” Trener Mariusz Wójcik

 

U-10 Klecina, Krzyki

„W niedzielę zawodnicy U-10 z Kleciny oraz Krzyków rozegrali sparing z drużyną Olympic Wrocław. Zawodnicy bardzo dobrze spisywali się w wysokim pressingu oraz w pojedynkach 1×1. Mecz był owocny w dużą ilość bramek, co cieszy nie tylko zawodników , ale również trenera” Trener Dominik Faliszewski