Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 17-18.12

Pogoda w ten weekend nie należała do najcieplejszych, ale to nie przeszkodziło nam w piłkarskich wydarzeniach o których możemy poczytać poniżej :

 

U-8

„W niedzielę z samego rana udaliśmy się do Zabrza, aby rozegrać 10 spotkań podczas turnieju organizowanego przez naszą akademię. W rozgrywkach udział wzięło 16 zespołów, gdzie sami wystawiliśmy dwie drużyny w roczniku 2015. Byliśmy tego dnia zespołem najskuteczniejszym oraz bardzo kreatywnym w rozwiązywaniu sytuacji 2×1. W pewien sposób uświadomiłem sobie jak dużo mamy do zaoferowania na boisku jako zespół, ale przede wszystkim jako pojedyncze jednostki – dzisiaj każdy chłopiec spędził na boisku dużą ilość minut oraz niejednokrotnie zaskakiwał mnie decyzyjnością. Szczególne wyróżnienia chciałbym przekazać Olkowi oraz Wojtkowi z naszej 12 osobowej „kadry” który zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie swoją postawą na boiskach w ciągu całego dnia. Podsumowując – swoje „18ste” urodziny spędziłem z zawodnikami, a Oni zrobili mi bardzo udany prezent – przenieśliśmy treningi w środowisko meczowe” Trener Daniel Kowalik

U-9

„W tym roku było to ostatnie nasze granie. Cel i założenia na ten turniej było jedno: dobra zabawa i uśmiech zawodników na koniec rywalizacji i roku- cel został osiągnięty. Mimo zajęcia tylko 3 miejsca z przebiegu rozegranych spotkań można szczerze powiedzieć (w porównaniu do zespołu który grał popularną „Lagę” i nas w ten sposób dwa razy ograł), że to nasza drużyna w każdym meczu prowadziła grę, budowała akcję od tyłu i stwarzała mnóstwo sytuacji strzeleckich o czym świadczą wyniki – jak np. pokonanie zwycięzcę turnieju Górnik Wałbrzych i tytuł króla strzelców turniej dla naszego zawodnika Michała Białego. Na koniec podsumowuję granie na wielki plus i brawa dla zawodników za postawę na boisku i poza nim. Widać, że ciężka praca na treningach przynosi efekty. Brawo drużyna.” Trener Marcin Synowiec

 

 

U-11 oraz U-12

„Dziś ostatnia w tym roku kalendarzowym gra kontrolna. Naprzeciwko siebie stanęły wiodące roczniki AP Bumerang Wrocław U-12 i U-11.
Mimo naprawdę bardzo trudnych warunków wszyscy nasi zawodnicy stanęli mocno na wysokości zadania i na boisku spędzili blisko 100 minut. Pomimo dużego mrozu i leżącego na boisku śniegu obie drużyny konsekwentnie chciały grać w piłkę, co wielokrotnie przekładało się na dobre sytuacje i często też na bramki. Brawa dla wszystkich naszych zawodników, którzy dziś zagrali i podziękowania dla rodziców za pomoc w przygotowaniu boiska”  Trener Dominik Mordal oraz Rafał Daraszkiewicz