Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 04-05.06

Zapraszamy do przeczytania co mają do powiedzenia trenerzy po bardzo udanym weekendzie w wykonaniu naszych drużyn!

 

U-6

„Drużyna U6, wzięła udział w turnieju organizowanym przez MKS Siechnice. Turniej od strony organizacyjnej stał na tragicznym poziomie, cała strona organizacyjna spadła na barki trenerów. Natomiast gra chłopców zdecydowanie wyglądała fantastycznie. Wielu z nich zaczęło rozumieć sens podawania i korzyści z tego płynące, a mimo to chłopcy wykonywali wiele pięknych indywidualnych akcji. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców” Trener Oskar Śliwiński

 

U-7

 

„Mieliśmy przyjemność zagrać w finałach turnieju Tarczyński Arena Cup organizowany przez Around the Sport. Pierwsze 3 spotkania były bardzo wyrównane, co wymusiło na zawodnikach duży poziom skupienia i koncentracji, co jak wiemy w tym wieku nie jest prostą rzeczą. Cieszył obrazek zaangażowania do ostatnich minut co zaowocowało w późniejszej części grą na głównym stadionie Tarczyński Arena gdzie zmierzyliśmy się z zespołem FC Wrocław Academy. Wielkie brawa dla chłopców za wszystkie turnieje eliminacyjne, za finały w których pokazali, że marzenia są po to, żeby je spełniać” Trener Daniel Kowalik

 

U-8

„W weekend rozegraliśmy mecze w ramach turnieju o Puchar Burmistrza Siechnic. Nasza drużyna dobrze wyglądała pod względem cech wolicjonalnym. Razem z realizacją założeń przedmeczowych dało to naprawdę ciekawą grę w naszym wykonaniu” Trener Paweł Bech

 

U-9

 

„Ostatni dzień rozgrywek Deichmann CUP przyniósł nam sporo pozytywnych emocji dzięki dobrej grze obu reprezentacji. Dziś doszło też do pojedynku pomiędzy dwoma naszymi drużynami, za tydzień czekają nas finały” Trener Leszek Gwit

 

U-12

„Sobota 4.06 – Turniej Andrespolia Cup – podsumowanie:

2 miejsce, 150 minut gry, 10 spotkań, 30 goli strzelonych, 9 straconych, 7 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki
Statuetka bramkarza turnieju Antoni Siwek-drugi turniej z rzędu !
Kolejne turniej i kolejne dobre wrażenie jakie po sobie pozostawiają moi zawodnicy. Świetna gra, całego zespołu, mnóstwo zdobytych bramek i bardzo niewiele straconych. Kreatywna, mądra, często bardzo widowiskowa i w większości zaangażowana gra potwierdza mocno świetną dyspozycję od początku tego roku. Jestem bardzo zadowolony z postępu jaki w ostatnich 6 miesiącach poczynili moi zawodnicy!” Trener Dominik Mordal

 

Dzień później U12 rozegrało kolejny świetny mecz w OLM. Naszym rywalem dziś był Olympic Wrocław VI.
„Dzisiejszy mecz wygrywamy po bardzo dobrej, mądrej, zdecydowanej i kreatywnej grze całego zespołu. Tracimy bramkę w pierwszych minutach meczu, ale to na tyle jeśli chodzi o zagrożenie ze strony drużyny Olympic Wrocław. Od straty bramki mecz całkowicie pod nasze dyktando, skutkiem czego było zdobycie aż 13 bramek. Bartek Kamiński strzelił dziś rekordową liczbę 5 goli, zaliczając przy tym klasycznego hat-tricka ! Drugiego hat-tricka ustrzelił dziś Michał Tchórzewski. Cały zespół zasłużył na wielkie brawa.
Nasza gra wyglądała dziś naprawdę bardzo obiecująco i świetnie oglądało się to z perspektywy trenera. Jestem bardzo zadowolony i mega dumny z postawy moich zawodników w dzisiejszymi meczu…a przecież większość z Nich grało wczoraj aż 150 minut na turnieju w Łodzi” Trener Dominik Mordal

 

U-14

 

„W przedostatniej ligowej kolejce drużyna U-14 mierzyła się z KS Brochów. Dwie szybko stracone przez mój zespół bramki spowodowały, że z chłopców trochę „zeszło powietrze” co przełożyło się na poczynania na boisku. Niestety jak mówi piłkarskie powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą tak chłopcy mieli okazję doświadczyć tego praktycznie natychmiastowo, gdy po wypracowanych akcjach brakowało nam finalizacji. Szybkie kontry drużyny z Brochowa po stracie przez nas piłki pod bramką przeciwnika skutkowało utratą goli.
Za tydzień przed nami ostatni mecz sezonu i wierzę, że chłopakom uda się zakończyć sezon w dobrych nastrojach” Trener Mariusz Wójcik

 

 

 

Lokalizacja Krzyki – U10 oraz U11

„Dziś zakończyliśmy rozgrywki Deichmann Mistrzostwa. Było to 7 tygodni pełnych piłkarskich emocji. Mnóstwo dobrych momentów, pięknych bramek i dobrej gry…a na koniec mnóstwo minut na boisku i cennego doświadczenia jakie zebrali grając w tym turnieju.
Tak bym chciał, żeby moi zawodnicy zapamiętali ten turniej, bo przecież wiadomo że słabsze momenty też nam towarzyszyły. Nie mniej jednak uważam, że powoli i małymi krokami moi zawodnicy piłkarsko się rozwijają. Brawo Kolumbia U10 i U11 !” Trener Dominik Mordal