Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 14-15.05

Zapraszamy do przeczytania podsumowania weekendu w wykonaniu naszych drużyn :

 

U- 6

” Chłopcy pokazali się na turnieju z bardzo dobrej strony, w każdym meczu potrafili zdominować przeciwnika i realizowali założenia, chociaż przy późniejszych meczach widać było brak zaangażowania przez zmęczenie. Jestem szczególnie zadowolony, że chłopcy sobie dają radę bez jakichkolwiek uwag czy wskazówek – pozostawieni sami na boisku robili to co do nich należy ” Trener Oskar Śliwiński

 

 

U-7

” W niedzielę wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez naszą akademię, chłopcy spędzili na boisku 132 minuty gry. Grupa tego dnia została podzielona na dwa zespoły, aby chłopcy mogli jak najwięcej czasu spędzić na boisku oraz doświadczyć wiele sytuacji boiskowych. Była to dla nas okazja zmierzyć się z zespołami z którymi dotychczas nie było okazji zagrać oraz sprawdzić chłopców którzy są przez najbliższy miesiąc zawodnikami naborowymi. ” Trener Daniel Kowalik

 

U-8

” Wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez naszą Akademie – Bumerang Cup. Jestem zadowolony, że każdy z zawodników spędził na boisku odpowiednią liczbę minut. Nasze mecze były ciekawe i momentami bardzo dobrze się je oglądało. Jestem usatysfakcjonowany z postawy całej drużyny ” Trener Paweł Bech

 

U-9

” Zespół U-9 wziął udział w dwudniowym turnieju w Copalnia Talentów w Krakowie. Był on pierwszym, w którym zagraliśmy w formule 7v7.
Chłopcy spędzili łącznie w trakcie weekendu 5 godzin na boisku. Cieszymy się, że mogliśmy tak intensywnie spędzić czas w Krakowie, co niestety wpłynęło na naszą słabszą postawę. MVP w naszej drużynie został Filip Łażeński ” Trener Leszek Gwit

 

U-12

 

” W sobotnie popołudnie, na stadionie Sołtysowice rozegraliśmy świetne zawody z drużyną Olympic Wrocław.
W tym spotkaniu jako pierwsi straciliśmy bramkę, ale po moich chłopcach nie było widać chwili zwątpienia. Szybko odrobiliśmy stratę i dołożyliśmy kilka trafień. Do przerwy schodziliśmy z głowami w górze i 5 bramkami na naszym koncie. Druga połowa to niezmiennie mecz pod nasze dyktando, bardzo dobra i efektowna gra i kolejne trafienia. W tym meczu naszym łupem padły aż 3 hat-tricki:
Marcel Kaczor, Aleksander Schiffler, Bartek Kamiński.
Mecz zakończył się naszym bardzo pewnym i zdecydowanym zwycięstwem 12:2,gdzie każdy z zawodników dołożył coś od siebie i sprawił, że na Sołtysowicach oglądaliśmy świetne widowisko.
Ostatnimi czasy moi zawodnicy są w bardzo dobrej dyspozycji i mają świetną serię gier w lidze!” Trener Dominik Mordal

 

Lokalizacja Krzyki – U10 oraz U11

„Dziś obie Kolumbie U10 i U11 rozegrały naprawę niezłe zawody. Chłopcy w dużej mierze wyciągnęli wnioski z ostatniego tygodnia i nasze boiskowe poczynania były zdecydowanie bardziej odważne i skuteczne. Cieszy mnie fakt, że moi zawodnicy sami widzą różnicę i potrafią ocenić dziś swoją grę na plus” – Trener Dominik Mordal

Lokalizacja Karłowice – U9

” Nasza drużyna wzięła udział w turnieju Bumerang Cup, podzieliliśmy chłopców na dwie grupy, ale mogli jak najwięcej czasu spędzić na boisku. Mecze były dla nas ciężkie, ale graliśmy z pełnym zaangażowaniem co zaowocowało dużą ilością bramek. Dla niektórych z nas był to pierwszy turniej, mam nadzieję, że wszyscy do domu wrócili zadowoleni i z chęcią przyjmą zaproszenie na kolejne wydarzenia ” Trener Daniel Kowalik