ZAPISZ DZIECKO DO AP BUMERANG

DOŁĄCZ DO NAS – Trenujemy dzieci od trzeciego roku życia.

1. Wybierz odpowiednią lokalizację oraz rocznik dziecka.
2. Skontaktuj się z trenerem prowadzącym:

WROCŁAW (CENTRALA)

PSIE POLE Daniel Kowalik T:693392670 daniel.kowalik@apbumerang.pl

KRZYKI Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 krystian.kaczmarczyk@pbumerang.pl Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl

KARŁOWICE/SOŁTYSOWICE Krystian Lebiedziński T: 798 666 505 krystian.lebiedzinski@apbumerang.pl Paweł Bech T: 607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl

KOZANÓW – Ignuta Daniel Kowalik T:693392670 daniel.kowalik@apbumerang.pl Damian Kubiak T:669 312 865 damian.kubiak@apbumerang.pl

FABRYCZNA SP 82 – Blacharska Wojciech Falenta T: 881 500 777 wojciech.falenta@apbumerang.pl

MŁODZIK Krystian Kaczmarczyk T:697 262 212 krystian.kaczmarczyk@apbumerang.pl Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl

REPREZENTACJA 2011 Dominik Mordal T:794 965 050 dominik.mordal@apbumerang.pl

REPREZENTACJA 2012 Rafał Daraszkiewicz T:730 061 867 rafal.daraszkiewicz@apbumerang.pl

REPREZENTACJA 2013 Leszek Gwit T:660 761 610 leszek.gwit@apbumerang.pl

REPREZENTACJA 2014 Paweł Bech T:607 368 312 pawel.bech@apbumerang.pl

TRENINGI BRAMKARSKIE Mariusz Wójcik T:721 992 800 mariusz.wojcik@apbumerang.pl


ODDZIAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO – ZABRZE, RUDA ŚLĄSKA, CHORZÓW

Artur Skupin T:  509 215 853 artur.skupin@apbumerang.pl

Piotr Żukowski  T: 506 974 825 piotr.zukowski@apbumerang.pl

Paweł Gurok T: 507 079 715 pawel.gurok@apbumerang.pl


ODDZIAŁ SOBÓTKA

Ariel Miklas T: 796 002 592 ariel.miklas@apbumerang.pl


3. Przyjedź z dzieckiem na próbny trening.
Dziecko powinno mieć wygodny sportowy strój, wodę do picia, buty zmienne (sportowe zakrywające palce i pięty, starsi szutry lub korki. Na salę buty typu halówki, adidasy).
4. Po treningu porozmawiaj z trenem, zostaw do siebie numer telefonu.
5. Z zakładki DLA RODZICA pobierz i wypełnij DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ – odpowiednią do lokalizacji.
6. Przekaż wypełnione dokumenty trenerowi na kolejnym treningu.
7. Do 7 dnia każdego miesiąca opłacaj składkę członkowską.
GRATULACJE!
Państwa dziecko zostało oficjalnie przyjęte do Akademii Piłkarskiej Bumerang!
Trener przekaże dla Państwa dostęp do platformy ProTrainUp.
Lato/jesień/wiosna – trenujemy na boiskach
Zimą trenujemy na halach sportowych, boiskach i pod balonami.
Nasi trenerzy posiadają Certyfikaty UEFA
Jesteśmy partnerem Coerver Coaching
Pracujemy w systemie Protrainup
Jeździmy na obozy letnie i zimowe
Organizujemy turnieje i sparingi
Każde dziecko ma szansę dostać się do grupy wiodącej - reprezentacji!
Uczymy zdrowych nawyków żywieniowych
Współpracujemy z: Trenerami personalnymi, Podologami, Fizjoterapeutą oraz Dietetykiem

DOŁĄCZ DO NAS  #trenujzbumerang