Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 01-02.10

W weekend znów nasze drużyny spędziły bardzo dużo czasu na boiskach, biorąc udział w meczach ligowych, turniejach, sparingach. Zapraszamy do przeczytania oraz obejrzenia zdjęć z tym wydarzeń :

U-8

„Całą niedzielę spędziliśmy bardzo aktywnie, o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy sparing z Parasolem Wrocław przy ul. Lotniczej. Gra kontrolna na wysokim poziomie, co wymuszało na moich zawodnikach wysoki poziom skupienia oraz dużą chęć odbioru piłki. Chłopcy rozegrali 100 minut gry, dzieląc sparing na 5 części po 20 minut. Takie spotkania jak to dzisiejsze to najlepszy egzamin, aby zobaczyć na jakim obecnie jesteśmy etapie. Musieliśmy szybko podejmować decyzje, próbować doskoczyć do przeciwnika oraz umiejętnie szukać sobie wolnych przestrzeni. Miło było zobaczyć zespół który nie odpuszcza, który cały czas jest skupiony i próbuje za wszelką cenę odpierać ataki przeciwnika i samemu również zagrażać pod bramką. O godzinie 14:00 druga ósemka udała się na turniej DolZPN mierząc się m.in z Olympiciem, FC Wrocław Academy, Prestige football oraz ponownie z Parasolem Wrocław. Poziom rozgrywek był idealnie dopasowany do chłopców których zdecydowałem się zabrać na te rozgrywki. To była pracowita i mile spędzona niedziela” Trener Daniel Kowalik

U-10

„W turnieju wystąpili zawodnicy, którzy ostatnio z różnych powodów nie mogli brać udziału w weekendowych grach.
Kilku z nich samodzielnie mogło ustalić skład wyjściowy na mecz. Chłopcy byli z siebie zadowoleni po zawodach. Cieszy mnie również atmosfera jaka panuje w drużynie” Trener Leszek Gwit

U-11

” Drużyna U-11 wzięła udział w dobrze obsadzonym turnieju Ekstraliga Talentów. Po świetnej grze z wymagającymi zespołami w sobotę awansowaliśmy do grupy złotej. Kolejnego dnia graliśmy nadal świetnie jednak z różnym skutkiem. Ostatecznie kończymy turniej na 3 miejscu i kolejnym cennym doświadczeniu, które nabyli moi zawodnicy podczas weekendu. MVP Turnieju ponownie został nasz zawodnik. Tym razem był to Mikołaj Bajor, który kolejny raz pokazał wysokie umiejętności piłkarskie. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za włożony wysiłek oraz dla rodziców za fantastyczny doping. Kadra: Tymek Zieliński, Kuba Bułkowski, Antek Wnętrzak, Mikołaj Bajor, Filip Jarmoliński, Szymon Dąbek, Wiktor Wiśniewski, Filip Wojciechowski, Ksawery Jankowski, Marysia Szuba.

U-12

” Dziś świetna robota moich zawodników! Najlepszy mecz to z Chrobrym Głogów, gdzie wszystkie cechy moich zawodników były na wysokim poziomie: Umiejętności piłkarskie, zaangażowanie, waleczność, siła i motoryka plus serce do gry absolutnie każdego zawodnika.
To był najlepszy mecz w wykonaniu mojej drużyny jaki do tej pory rozegrali w tym sezonie. Jeśli w taki sposób moi zawodnicy będą podchodzić do tematu, to jestem spokojny o ich poczynania w nadchodzącej 1 lidze wojewódzkiej. Brawo chłopcy ” Trener Dominik Mordal

U-12 B

„Rywalizacja z bardziej ogranym zespołem Ślęzy Wrocław było cennym doświadczeniem dla moich zawodników. W meczu zobaczyć można było 2 zupełnie różne oblicza drużyny. W pierwszej połowę chłopcy po szybko straconej bramce byli zagubieni. W przerwie po omówieniu pierwszej części meczu, w drugiej odsłonie można było zaobserwować śmielsze poczynania zawodników co owocowało stwarzanymi sytuacjami bramkowymi. Niestety w tym meczu nie udało się ich zamienić na gole” Trener Mariusz Wójcik

U-15

„Bumerang Wrocław U-15 gościł w sobotni poranek dziewczyny ze Ślęzy Wrocław. Mecz wyrównany w obu połowach. Nie brakowało walki i zaangażowania. Natomiast tylko zawodnicy Bumeranga zamieniali strzały na bramki. 2x Filip Wrześniak oraz 2x Maksymilian Bartnicki (debiut w zespole) to podsumowanie pierwszej połowy. W drugiej połowie Oskar Grobelny „poprawił” rzut karny wykonywany przez swojego kolegę z zespołu i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5-0. Dziękujemy za wsparcie na trybunach” Trener Marcin Kozubek

U-7 , U-8 i U-9 Klecina

„Sobotnie przedpołudnie spędziliśmy na boisku grając z drużyną Akademii Piłkarskiej Kolektyw. Był to pierwszy mecz po wakacyjnej przerwie pod wodzą nowego trenera. Zdecydowaną zaletą naszych zawodników był szybki doskok do zawodników drużyny przeciwnej, po wznowieniu przez nich piłki ze stałych fragmentów gry. U-9 Klecina w sobotę wzięła udział w turnieju DolZPN. Każdy zawodnik spędził 60 minut na boisku. Nasi gracze wykazywali dużą odwagę w pojedynkach 1×1, co więcej w większości z nich wychodzili zwycięsko co jest dużym plusem tego turnieju” Trener Dominik Faliszewski