Bez kategorii

Podsumowanie weekendu 23-24.10

Jak co weekend przedstawiamy, jak radziły sobie nasze zespoły podczas rozgrywanych meczów ligowych, sparingów oraz turniejów:

U-14 -VII OLT gr. I

Bumerang Wrocław 0:2 Fair-Play Wrocław

„Kolejny mecz w lidze trampkarza za nami. Lekcja, która nauczyła moich chłopców, że nie da się osiągnąć sukcesu używając półśrodków, a taka niestety była nasza gra w pierwszej połowie. Druga odsłona to zupełne przeciwieństwo. Pojawiła się determinacja i walka o każdy centymetr boiska. Owocowało to stworzeniem wielu sytuacji bramkowych, a w dodatku zachowaniem czystego konta. Musimy wyciągnąć z tego wnioski, aby na przyszłość unikać takich sytuacji.” – Trener Krystian Kaczmarczyk

Pniewski F. – Złotorowicz, Łojek (C), Pawlic, Wysocki – Skorupski, Bander, Schiffler, Laszczkowski, Kaczor – Frosztęga

Glądała, Wrześniak, Pniewski J.

U-12 – VII OLM gr. I

Bumerang Wrocław 5:1 Unia Wrocław

„Mecz rozgrywany był na Sołtysowicach i od pierwszych minut był mocno pod nasze dyktando. Nasi zawodnicy długo utrzymywali się przy piłce, powoli i cierpliwie budując grę od tyłu. Bardzo dobrze operowali piłką, często wygrywając pojedynki 1V1 i stwarzając przewagę na połowie rywali. Konsekwencją tej dobrej gry były 3 zdobyty bramki już w pierwszej połowie meczu. Unia Wrocław odpowiedziała jednym trafieniem z rzutu wolnego. W drugiej połowie niewiele się zmieniło w naszych poczynaniach i dołożyliśmy do tego jeszcze dwa trafienia. Mecz zakończył się naszym zasłużonym zwycięstwem, po bardzo dobrze zagranym meczu przez absolutnie każdego zawodnika. Widać było w całym zespole koncentrację i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Bardzo udany ligowy debiut zaliczył dziś Oskar Wrześniak i mało brakowało a dwa razy wpisałby się na listę strzelców.
Było to najbardziej piłkarskie i najlepiej rozegrane spotkanie w tym sezonie.
Zarówno indywidualnie jak i jako zespół wyglądaliśmy dziś bardzo dobrze!” – Trener Dominik Mordal

Sroka – Juszczak (C), Głowiński, Barczak, Tchórzewski – Grobelny, Musialski, Kamiński – Tracichleb

Siwek, Żodź, Wrześniak, Bułkowski (2012), Wiśniewski (2012)

U-9 – Turniej DZPN

„Drużyna U-9 rozegrała swój pierwszy turniej w formule rozgrywek 7v7. Na wyróżnienie zasłużyli: Miłosz Nawrocki i Miłosz Noczyński (na zdjęciu).”

U-7 – Gra wewnętrzna + Turniej „PlayBetter Cup”

Grupa czarna – w sobotę rozegrała mecz wewnętrzny z grupą oddziału Kozanów oraz młodszymi kolegami z U-6. Spędziliśmy na boisku 2 godziny gdzie mogliśmy ten czas spożytkować zwracając uwagę głównie na grę 1×1 gdzie chłopcy mieli zdobyte bramki po takich sytuacjach punktowane podwójnie z racji, że poprzedni nasz mikrocykl dotyczył wlasnie takich pojedynków.

Grupa żółta – niedziele spędziła w Ząbkowicach Śląskich biorąc udział w turnieju organizowanym przez PlayBetter. Chłopcy spędzili na boisku blisko 110 minut, rozgrywając mecze z wymagającymi przeciwnikami. Po udanych spotkaniach wzięliśmy udział w dalszej części turnieju w grupie złotej, tam również czekały na nas bardzo wymagające spotkania. Cały turniej oceniam bardzo wysoko, samą organizację jak i oczywiście naszą postawę na boisku. Ciężko nie być dumnym widząc jaki postęp zrobili chłopcy od marca kiedy grupa się tworzyła. Pamiętaliśmy o założeniach, cały czas utrzymując się przy piłce i stwarzając mnóstwo sytuacji bramkowych. Były momenty w których mogliśmy zachować się lepiej, jednak pamiętamy, że jesteśmy na etapie nauczania i kiedy nasi zawodnicy mają popełniać błędy jak nie teraz w wieku 6 lat. Chciałbym pogratulować całej drużynie, rodzicom za to jaką pracę wspólnie wykonujemy. Z dumą oraz podniesioną głową można patrzeć w przyszłość.” – Trener Daniel Kowalik

U-6 – Gra wewnętrzna

„Chłopcy w ten weekend rozegrali sparing wewnętrzny z drużyną U-7. Mimo wieku rywali chłopcy świetnie się spisali, grali odważnie, podejmowali pojedynki 1×1 które wielokrotnie wygrywali za co należą się im duże brawa.” – Trener Oskar Śliwiński